Jazda konna

Zapraszamy Państwa do odbycia z nami jedynej w swoim rodzaju jeździeckiej przygody. W naszej ofercie znajdą coś dla siebie wszyscy miłośnicy i pasjonaci jazdy konnej, dzieci i dorośli, początkujący oraz zaawansowani jeźdźcy. Gwarantujemy pełnię zadowolenia, radość, wypoczynek, dawkę pozytywnych wrażeń oraz miłą atmosferę w trakcie jazdy konnej w otoczeniu malowniczej przyrody polskiej.

Pragniemy podzielić się z Państwem naszą pasją, jaką są konie. Jazda konna może mieć wyjątkowe właściwości lecznicze, relaksujące oraz odprężające. Dodatkowym atutem jest bliski kontakt z piękną z krakowską naturą. W naszej ofercie proponujemy naukę jazdy konnej od podstaw, kursy indywidualne, obozy konne oraz hipoterapię. Ośrodek jazdy konnej posiada zarówno kryte, jak też otwarte ujeżdżalnie.
Dla tych, którzy chociaż raz w życiu spróbowali jazdy konnej jest ona bezcenna. Jej dobroczynne działanie na samopoczucie i zdrowie osoby dosiadającej konia jest nieprzecenione. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem obejmującym jazdę na loży, 60-minutową jazdę bez przygotowania konia, kornety na określoną liczbę jazd oraz cenę kursów.
„Królestwo za konia!” – pisał W. Szekspir. Uznawane za jedne z najpiękniejszych zwierząt. O majestatycznej postawie i szlachetnej urodzie. W biegiem historii stały się nieodłącznymi kompanami i przyjaciółmi ludzi. Odgrywają ogromne znaczenie w terapii ruchowej dzieci. Zapraszamy do obejrzenie galerii, gdzie mogą zapoznać się Państwo z końmi w ośrodku jeździeckim Polsad.